O hotelu

Sport Resort Hotel Gejzírpark se nachází v klidné části Karlových Varů, kde se ocitnete v krásném prostředí čisté přírody a zároveň můžete být v docházkové vzdálenosti od centra města a kolonád s minerálními prameny.


Komplex se nachází v Karlových Varech v atraktivní turistické destinaci západočeských lázní. Je snadné najít cestu do hotelu, protože se nachází na silnici vedoucí z Plzně do Karlových Varů, a proto není snadné ji minout. Ze silnice se můžete dostat na prostorné parkoviště, které se nachází hned vedle hotelu. Hotel má také hlídané parkoviště. Všechny pokoje, jednolůžkové, dvoulůžkové nebo rodinné, mají vlastní sprchu s toaletními potřebami, ložním prádlem a bezplatným Wi-Fi je vždy k dispozici. Celkem nabízí hotel Gejzir 26 nekuřáckých pokojů s celkem 53 lůžky.


Hotel je součástí komplexu, který má 9 vysoce kvalitních antukových kurtů, 4 tenisové kurty, 6 moderních badmintonových kurtů. Sportovní areál Geizírpark nabízí celou škálu služeb, které mohou být součástí sportovního areálu této úrovně. Tenis a badminton je sport a druh volného času pro celou rodinu. Zaregistrujte své děti ve skupinách, trénujte s trenérem a / nebo si pronajměte kurt pro hraní s přáteli. Zúčastněte se našich turnajů a strávte zábavnou dovolenou na území našeho resortu.


Ubytování

Check-in a Check-out hodin v hotelu Gejzirpark.


Arrival: 14:00


Departure: 10:00


Cancellation. Payment and cancellation conditions:


Payment conditions-stays from 1 to 6 nights: 100% payment no later than 7 days before arrival


Payment conditions-stays of 7 or more nights: 100% payment no later than 14 days before arrival


Payment conditions-group stays (3 and more rooms or 6 or more people): 100% payment no later than 21 days before arrival


Cancellation policy-stays from 1 to 6 nights:

  • Cancellation less than 48 hours before arrival 100% of the price of the 1st night
  • Cancellation (shortening of stay) within the stay 100% of the price of the following night

Cancellation policy-stays of 7 nights or more:

  • Cancellation 14 days or less before arrival 50% of the total price of the reservation
  • Cancellation 7 days or less before arrival 100% of the total value of the reservation
  • Cancellation (shortening of stay) within the stay 100% of the total value of the reservation

Cancellation policy-group stays (3 or more rooms or 6 or more people):

  • Cancellation less than 21 days before arrival 50% of the total value of the reservation
  • Cancellation less than 14 days before arrival 100% of the total value of the reservation
  • Cancellation (shortening of stay) within the stay 100% of the total value of the reservation

Všeobecné obchodní podmínky

Každý pobyt v hotelu Gejzirpark bez ohledu na typ nebo délku je možné zabezpečit proti případnému zrušení rezervace. Náklady na zajištění proti případnému zrušení rezervace činí 10% z ceny rezervace. Náklady na zajištění proti možnému zrušení rezervace nepodléhají žádné slevě ani provizi a jsou nevratné. Pokud jsou uhrazeny náklady na zajištění proti možnému zrušení rezervace, nebude účtován žádný storno poplatek. * Za zrušení rezervace se považuje jakákoli změna rezervace (zkrácení pobytu, změna typu pokoje a kategorie pokoje, rozsah služeb atd.).) oznámeno před příjezdem nebo v rámci pobytu.